fbpx

Blog

Prezent z polskim winem

Wina coraz częściej pojawiają się w prezentach biznesowych, które realizujemy. Jest to być bardzo gustowny i elegancki rodzaj obdarowania. Klienci coraz częściej wybierają paczki prezentowe właśnie z winami od polskich producentów. Nie jesteśmy krajem, który kojarzy się mocno z tą gałęzią przemysłu alkoholowego, ale zerkając na garść statystyk można zobaczyć, że realia są zgoła inne. 

Rynek win rośnie w siłę

Włochy, Francja, Hiszpania to przecież kierunki nierozerwalnie związane z winem. Ale dzięki temu, że w naszym kraju każdego roku jest coraz cieplej i ten klimat dynamicznie się zmienia, daje nam to nowe możliwości. Na przestrzeni ostatnich 10 lat liczba producentów zwiększyła się 15 razy. W ostatnim sezonie tereny pod uprawę winogron wynosiły ponad 600 ha, co w porównaniu do roku 2010 daje nam aż prawie 20-krotny wzrost. Nie możemy oczywiście porównywać tych danych do krajów wymienionych na początku, ale ten rozwój jest naprawdę zauważalny. Większa ilość wina powoduje też, że ceny butelek stają się coraz bardziej przystępne.

Prezenty z polskim winem

W naszych boxach stawiamy właśnie na rodzime trunki. Nie są to produkty dostępne na co dzień w sieciowych sklepach. Klienci poznają nowe smaki i często wracają do produktów, które znaleźli w naszych paczkach biznesowych. Tam wino znajdziemy zawsze w towarzystwie innych rzemieślniczych produktów produkowanych w naszym kraju m.in. miody, czekolady czy syropy.

Skontaktuj się z nami!