fbpx

Blog

Czy ekskluzywny prezent dla kontrahenta musi być drogi?

Co jakiś czas jak bumerang wraca do nas temat prezentów dla klientów. Zarówno przy okazji świąt, jak i firmowego jubileuszu. Bliskich kontrahentów zawsze chcemy wyróżnić czymś nietuzinkowym. Czy ekskluzywne prezenty muszą rujnować budżety naszych firm? Niekoniecznie!

Wybierz prezent z polskim akcentem w duchu eko!

Świetną alternatywą są tzw. gift boxy, które mogą zawierać w sobie mnóstwo dobroci. Codziennie jesteśmy otoczeni masą popularnych marek, które widzimy na półkach zagranicznych dyskontów. Wybierając polskie marki pozwolimy zaskoczyć obdarowanego. Kto bowiem nie kocha słodkości, dobrego wina czy zapachu świeżo palonej kawy? Wręczając polskie produkty pokazujemy solidarność z małymi przedsiębiorstwami i dajemy jasny sygnał, że wspieramy polską gospodarkę. 

Koszt prezentu firmowego

Czy taki prezent musi być drogi? Nic bardziej mylnego! Porównując ceny często okazuje się, że poruszamy się w podobnych przedziałach cenowych, co wybierając zagraniczne produkty. Wybór paczek prezentowych jest bardzo szeroki. Wszystko może zostać okraszone wstążką czy logotypem firmy, co w całości odpowie za piorunujący efekt. Czy chciałbyś w ten sposób zaskoczyć swojego klienta? 

Skontaktuj się z nami!