fbpx

O nas

Polskigift to miejsce, stworzone z miłości do lokalności. W naszej firmie nie ma towarów zza wielkiej wody. Cydr zamawiamy od Pana Piotra z Lubelszczyzny, powidła sprowadzamy z Warmii, a eko gadżety tworzy dla nas Kamila z Lublina. Wspieramy i troszczymy się o lokalny rynek, pamiętając o zachowaniu estetyki i jakości, którą kochamy równie mocno!

Nasza misja

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w firmach kreatywnych, po to by przekuć je na własną firmę, w której możemy realizować swoje wizje. Naszą najważniejszą wartością jest jakość i estetyka. Pomożemy Państwu stworzyć wizerunek firmy rzetelnej, eleganckiej, dbającej o swoich biznesowych kontrahentów. 

Zestawy prezentowe dla firm

Wręczanie prezentów firmowych to jeden z ważniejszych elementów budowania wizerunku firmy i relacji biznesowych. Wierzymy, że prezentem można zbudować lub zburzyć wizerunek firmy. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo sprawdzone produkty najwyższej jakości, personalizowane opakowania, kartki i bileciki z życzeniami. 

Personalizacja już od 30 sztuk

Personalizowane prezenty dla firm

Uwielbiamy personalizowane zamówienia, bo to okazja do stworzenia czegoś zupełnie nowego. Przygotowujemy zestawy prezentowe z indywidualnymi opakowaniami, graficzną opaską, eleganckim bilecikiem lub kartką z życzeniami. Każdy z tych elementów możemy dyskretnie obrandować logotypem Twojej firmy.

Personalizację opakowań kartonowych realizujemy już od 30 sztuk, ale jeśli jesteś niedużą firmą i potrzebujesz obdarować 10 swoich klientów to takie zamówienia również realizujemy. Chętnie przygotujemy zestawy w torbach papierowych lub koszykach wiklinowych, które stwarzają nam szerokie pole do popisu w kwestii personalizacji. Zapraszamy do kontaktu!

“Dawanie jest uniwersalnym kluczem do sukcesu – we wszystkich aspektach ludzkiego życia...”

Bryant McGill